قیمت اچ سی کراس | راهنمای خرید خودرو H30 Cross دانگ فنگ | گلد یدک

0

قیمت اچ سی کراس یکی از مهم ترین دغدغه های مشتریان برای انتخاب این خودرو میباشد که شامل قیمت اچ سی کراس نسبت به لوازم اسپرت آن و قیمت اچ سی کراس نسبت به قطعات اچ سی کراس در بازار رقابت خودروست. جالب است بدانید قیمت اچ سی کراس در چین برابر با 97.800 یوان برای نسخه‌ اتوماتیک است و قیمت لوازم h30 cross نسبت به قیمت اچ سی کراس ارزان بوده که توسط گلد یدک بصورت اصل به مشتریان عرضه می شود. بازرگانی گلد یدک این اطمینان را همواره به سایر مشتریان خود میدهد که تمامی قطعات اچ سی کراس کاملا اورجینال بوده و ضمانت کالا از مهمترین خدمات گلد یدک است. شاید تمامی لوازم جانبی این خودرو را نتوانید از بازار با قیمتی مناسب بیابید اما بازرگانی گلد یدک تمامی قطعات یدکی اچ سی کراس را با ضمانت اصل بودن کالا ارائه میدهد.

بررسی قیمت اچ سی کراس

قیمت اچ سی کراس به نسبت آپشن هایی که در این خودرو در نظر گرفته شده بسیار ارزان میباشد. قیمت اچ اسی کراس در بدو ورود این خودرو به داخل کشور 50 میلیون تومان بود که در حال حاضر قیمت گذاری جدید در بازار به دلیل استقبال مشتریان از این خودرو افزایش یافته است. این خودرو با داشتن سانروف برقی یا باربند فابریک که اگر بخواهیم آن را برای خودروی دیگری نصب کنیم هزینه جدایی را در برخواهد داشت یک مزیت در قیمت محسوب میشود. قیمت اچ سی کراس در حال حاضر نیز همچنان نسبت به رقبایش و امکاناتی که آنها برخوردار نیستند همچنان مقرون به صرفه تر میباشد. قیمت اچ سی کراس حتی در بازار خارجی نیز برای مصرف کننده مقرون به صرفه بوده و مشتریان را برای داشتن یک خودرو تقریبا فول آپشن و در عین حال کم مصرف و ارزان به سمت خود ترغیب می کند.

قیمت اچ سی کراس صفر

در حال حاضر قیمت اچ سی کراس در بازار خودرو همانند دیگر محصولات موجود در بازار ایران دچار نوسان شده است. اما به طور کلی قیمت اچ سی کراس همانند دیگر کالاها بسته به صفر بودن یا کارکرده بودن متفاوت میباشد. در حال حاضر قیمت H30 CROSS صفر در بازار متغیر کشور، متغیر بوده و معامله میشود که به نسبت به خودرو کراس اوور با آپشن های  تقریبا فول میتوان به جرات گفت که قیمتی مقرون به صرفه را به خود اختصاص داده است. البته اگر این خودرو را از کمپانی عرضه کننده آن خریداری کنید تا 15 میلیون تومان ارزان تر هزینه خواهید کرد! قیمت اچ سی کراس صفر در بازار جهانی نیز به نسبت سایر رقبایش بسیار پایین بوده و هر مصرف کننده ای را ترغیب به خریداری این اتومبیل چینی – فرانسوی میکند.

قیمت اچ سی کراس کارکرده

قیمت اچ سی کراس کارکرده بسته به میزان کارکرد خودرو در بازار خودرو در نوسان میباشد که برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه بوده زیرا با یک هزینه کمتر یک خودروی کراس اوور با آپشن بالا را خریداری میکند. بازرگانی گلد یدک نیز تمامی لوازم جانبی و لوازم یدکی H30 کراس را اورجینال و اصل در هر جای کشور به مشتریان عرضه میدارد تا دغدغه یافتن لوازم این خودرو را در بازار نداشته باشند. در این مقاله سعی شد تا قیمت اچ سی کراس در جهات مختلف مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد تا کاربر بتواند انتخاب مقرون بصرفه تری جهت خرید خودرو مورد نظر نسبت به آپشن های این خودرو داشته باشد. در انتها نیز بازرگانی گلد یدک سعی میکند یک راهنمایی منسجم پیرامون خرید این خودرو برای کاربران این سایت ارائه دهد تا بر اساس قیمت اچ سی کراس بتوانید خرید مناسبی داشته باشید.

راهنمای خرید اچ سی کراس

با توجه به قیمت اچ سی کراس در بازار میتوان یک راهنمای خرید جامعی ارائه داد. خودروی اچ سی کراس در سال 95 وارد بازار ایران شد و قیمت اچ سی کراس در آن سال 50 میلیون تومان بود که بین خودروهای کراس اوور در بازار خودرو کشور کم نظیر بود. H30 کراس در مقایسه با دیگر محصولات ایران‌ خودرو در این بازه‌ قیمت، با داشتن برخی ویژگی‌ های ایمنی و رفاهی، نسبت به سایر تولیدات این شرکت بروزتر میباشد. در ایران اچ‌ سی کراس یک کراس اوور شناخته شده اما باید اعتراف کرد که این خودرو در ابعاد بدنه با کراس‌ اوور‌ فاصله دارد. در هر حال بازرگانی گلد یدک پیشنهاد میکند که این خودروی چینی فرانسوی را بدون نگرانی خریداری نمایید زیرا این اطمینان را به شما میدهد که همواره شما را از لحاظ داشتن لوازم جانبی اورجینال این خودرو بی نیاز نماید.

لطفا به این مطلب رای دهید

98%

98%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.8

  • امتیاز کاربران (7 رای)

    7.2

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید