بهترین رنگ اچ سی کراس از دیدگاه خریداران دانگ فنگ کدام است | گلد یدک

0

رنگ اچ سی کراس در انتخاب طرفداران این خودرو بی تاثیر نیست زیرا که دنیای رنگ ها بر زیبایی بصری و انتخاب هر کالایی در نگاه مردم بسیار تاثیرگذار است. در انتخاب خودروها نیز رنگ ها با توجه به مدل خودرو و طراحی آن توسط کارشناسان و مصرف کنندگان انتخاب می شوند. رنگ اچ سی کراس هم از این قاعده مستثنی نیست. لوازم اچ 30 نیز با توجه به رنگ خودرو در رنگ بندی های مختلفی تولید می شوند، اما سازندگان خودرو لوازم یدکی و قطعات اچ 30 کراس را با رنگ بندی خودرو نمی سازند، به دلیل اینکه این قطعات، داخل خودرو قرار گرفته و رنگ آمیزی آن ها فایده ای در زیباسازی بصری و ظاهری خودرو نخواهد داشت. در حال حاضر نمی توان برای رنگ اچ سی کراس نظر قاطع و محکمی ارائه نمود زیرا که این امر بسیار به سلیقه فردی و روحیات خریداران مرتبط است.

رنگ های اچ سی کراس

برای بررسی دقیق تر بهترین رنگ اچ سی کراس باید رنگ های موجود که تابحال برای H30 Cross در بازار عرضه شده اند را مورد بررسی قرار داد. در حال حاضر رنگ های ارائه شده توسط ایران خودرو شامل سفید ، مشکی ، خاکستری ، نقره‌ای ، آبی رویال ، نارنجی و قرمز متالیک می باشد. اینکه کدام رنگ بیشتر ثبت نام و خریداری شده است جزو اطلاعات آماری شرکت ایران خودرو بوده و نویسنده به آنها دسترسی ندارد اما آنچه در بازار و خیابان دیده می شود نشان می دهد که اولا طبق معمول رنگ های خودرو همیشه رنگ سفید جزو رنگ های ارزان تر برای خودرو بوده و به ترتیب رنگ های روشن به تیره نرخ خودرو را بالاتر برده اند. البته برای رنگ اچ سی کراس به دلیل فلاپ های بدنه که از طراحی خوبی برخوردار نیستند مشکی و خاکستری و بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

تاثیر رنگ بر قیمت خودرو

به نظر می رسد هر خودرویی با توجه به طراحی آن و مدل خودرو رنگ خاصی را می طلبد اما رنگ اچ سی کراس با توجه به تنوع رنگ ارائه شده بیشتر به سمت رنگ بندی های تیره سوق پیدا کرده که البته طبق معمول رنگ های تیره حدودا از 4 تا 6 میلیون گران تر از رنگ های سفید و روشن تر معامله میشوند. هر چند که رنگ های بسیار روشن مثل سفید علاوه بر ارزانتر بودن، غبار و کثیفی را زیاد نشان نمیدهند اما زیبایی بصری برای خودرو ندارند ولی با تمام این توضیحات در حال حاضر که خودرو ها دچار افزایش قیمت نجومی و بی دلیل شده اند مردم ترجیح می دهند بجای رنگ اچ سی کراس تیره و پرداخت هزینه بیشتر به همان رنگ سفید اما ارزانتر بسنده نمایند.

بررسی دیدگاه طرفداران

برای رنگ اچ سی کراس وقتی در سایت های نظرسنجی مختلف جستجو کردیم متوجه شدیم که رنگ H30 کراس برای طرفداران این محصول در اولویت قرار ندارد اما میتواند ملاک های بعدی انتخاب آن ها برای خرید واقع شود. هر چند که سایت های نظرسنجی ملاک بر کل جامعه نیست اما اینطور به نظر می رسد که در حال حاضر به دلیل بحران اقتصادی حاکم، شرایط به گونه ای است که رنگ H30 Cross نمی تواند موجب خرید یا عدم خرید مخاطبین قرار گیرد. لذا در شرایط فعلی بازار کشور آپشن ها و امکانات H30 Cross بر رنگ اچ 30 کراس از ارجحیت بیشتری برخوردار می باشد. از مطالعه این مقاله و همراهی شما کاربران محترم سپاسگذاریم و امیدواریم در جهت راهنمایی شما مفید واقع شده باشد.

لطفا به این مطلب رای دهید

97%

97%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.7

  • امتیاز کاربران (2 رای)

    6.7

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید